İstanbul ili Beykoz ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana hizmet veren Harran Usulü Harrus Çiğ Köfte isimli işletmemiz sunduğu lezzetli, taze, uygun fiyatlı hizmetler sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak her zaman yer almaktadır. İşletme olarak temizlik konusuna ayrı bir özen göstermekte ve bu özen ışığında bünyemizde temizlik elemanları bulundurmaktayız. Temizlik elemanlarımızın yardımları sayesinde işletmemizin düzenli ve detaylı olarak temizlenmesini ve bu sayede sizlere sağlıklı hizmetler sunulmasını sağlamaktayız. İşletme olarak sunduğumuz hizmetin kaliteli olmasında ki en büyük amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanma isteğimizdir.

İşletme olarak sunduğumuz çiğ köfte hizmetleri karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizden çok fazla olumlu dönüşler almaktayız. Ayrıca çiğ köftelerimizin hazırlanması aşamasında kullanılan tüm malzemeler en kaliteli olacak şekilde temin edilmekte ve bu sayede sunulan hizmetin lezzeti en üst basamaklara ulaşmaktadır. Çiğ köftelerimizden tadan işletmelerimiz her zaman övgülerini bizler ile paylaşmakta ve bu durumdan dolayı çok mutlu olmaktayız. Ayrıca sunduğumuz hizmetin bünyesinde çeşitli indirim ve kampanyalar düzenlemekteyiz.

Sizlerin de bu şekilde lezzetli, sağlıklı, taze, indirimli ve kampanyalı hizmetlere ihtiyacınız var ise eğer İstanbul çiğ köfte sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz.